Angielski dla zaawansowanych

Angielski dla zaawansowanych

Zapisując się na angielski dla zaawansowanych, siłą rzeczy zakłada się, że mieliśmy już wcześniej styczność z tym językiem. Często dostępne są różne testy poziomujące, które pomogą ustalić na jakim stopniu zaawansowania się znajdujemy, bo samemu łatwo przecenić albo nie docenić swoich umiejętności. Rozszerzony kurs angielskiego zapoznaje swoich kursantów ze skomplikowanymi strukturami gramatycznymi, ciekawymi konstrukcjami językowymi i znacznie poszerza zasób słów, w którym czujemy się swobodnie. Profesjonalny kurs angielskiego ma sprawić, że zaczniemy pięknie i płynnie mówić po angielsku in no time!

angielski dla zaawansowanych komunikacja

angielski dla zaawansowanych komunikacja

Na pierwszy miejscu komunikacja po angielsku

Angielski dla zaawansowanych podniesie twoje kwalifikacje językowe z poziomu B2 na C1, a jest to prawdziwa frajda, bo znając już podstawy, możemy odkrywać naprawdę ciekawe obszary języka, które były nam do tej pory nieznane lub trudne do opanowania. Rozszerzony angielski stawia komunikację na pierwszym miejscu. Najwięcej ćwiczymy więc wymowę – aby była ona płynna, ładna i doskonale zrozumiała, ale też aby stawała się złożona i bogata w słownictwo.

Angielski dla zaawansowanych

Zaawansowany kurs języka angielskiego ma zadbać o to, aby nie tylko poznać skomplikowane aspekty języka obcego, ale aby być na tyle pewnymi siebie i swoich umiejętności, aby móc swobodnie się nimi posługiwać, bez zastanowienia ani zacinania się. Dlatego angielski dla zaawansowanych skonstruowany jest tak, że kursanci poznają teorię na platformie internetowej do nauki języka w zaciszu domowym, w czasie, który sami są w stanie na to poświęcić. Następnie, zdobyta w ten sposób wiedza wykorzystywana jest na cotygodniowych spotkaniach z lektorem, który dba o to, abyśmy w pełni rozumieli wszystkie poznawane zagadnienia i potrafili się nimi posługiwać, ale też bez problemu rozumieć naturalny, żywy język mówiony. Rozszerzony angielski na pewno spełni twoje oczekiwania – kurs trwa sześć miesięcy, a jego efekty są zdumiewające. Ten profesjonalny kurs angielskiego dopasowany jest do indywidualnych potrzeb i predyspozycji kursantów, wykorzystując sto procent potencjału każdego uczestnika, abyśmy mogli cieszyć się najlepszymi z możliwych efektów.

Zobacz również: angielski dla początkujących, nauka angielskiego Trójmiasto.